25 | 02 | 2020
Головна Архів ОВБД Архів об'єднаної віртуальної бібліографічної довідки Дарина запитує: Доброго дня, допоможіть будь ласка з пошуком досліджень, статей, аналізу і т.і. за останні 3 роки в електронному вигляді, де розглядається на певній рекламі, рекламному ролику психологічний вплив на споживача цієї реклами.

Останні виставки
Останні новини

Рекомендувати

Дарина запитує: Доброго дня, допоможіть будь ласка з пошуком досліджень, статей, аналізу і т.і. за останні 3 роки в електронному вигляді, де розглядається на певній рекламі, рекламному ролику психологічний вплив на споживача цієї реклами.

Додано:
Середа, 12 грудня 2012
Переглядів:
1842

Відповідь

Дарина запитує: Доброго дня, допоможіть будь ласка з пошуком досліджень, статей, аналізу і т.і. за останні 3 роки в електронному вигляді, де розглядається на певній рекламі, рекламному ролику психологічний вплив на споживача цієї реклами. Цікавить реклама, ролики як українські так і іноземні. Дякую!!!

Наша відповідь:
Доброго дня, Дарино! На жаль, нам не вдалося знайти потрібні Вам документи. Пропонуємо переглянути наступні посилання:

http://marketingexpert.ucoz.ua/publ/vlijanie_ukrainskogo_mentaliteta_na_reklamu/1-1-0-29
http://www.rusnauka.com/15_APSN_2010/Economics/67524.doc.htm
http://ratusha.com.ua/vplyv-reklamy-na-ditey.html

Категорія

Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч1
Excel 2007. Популярный самоучитель
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки