16 | 12 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарій

URAN

Головна Нові надходження до електронної бібліотеки

Останні виставки
Останні новини
Навчально-методичні матеріали
Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 жовтня 2019, 11:06

Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління : матеріали VIII Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 22–23 листопада 2018 року)

Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління : матеріали VIII Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 22–23 листопада 2018 року). – Полтава : ПУЕТ, 2019. – 207 с.

ISBN 978-966-184-331-1

У матеріалах конференції розглядаються проблеми та особливості моделювання й управління сучасними економічними процесами та системами, теоретичні основи формування механізмів і систем стратегічного розвитку підприємств, сучасна проблематика підготовки фахівців з економічної кібернетики та комп’ютерних інформаційних технологій. Матеріали розраховано на науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.

Організатори конференції можуть не поділяти думки учасників.

 
Організація й модерація зібрань у праці Бориса Мартоса PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 вересня 2019, 11:38

Організація й модерація зібрань у праці Бориса Мартоса

Аліман М. В.

Організація й модерація зібрань у праці Бориса Мартоса / М. В. Аліман, О. О. Нестуля, С. І. Нестуля ; за заг. ред. О. О. Нестулі. – Полтава : ПУЕТ, 2018. – 194 с.

ISBN 978-966-184-322-5

Праця присвячена висвітленню результатів дослідження Б. Мартоса з питань організації і ведення зібрань. Уміщує висновки і пропозиції щодо видів зібрань, підготовки до них, способів голосування, оформлення протоколу зібрання та ін.

Це видання містить вступну статтю про Б. Мартоса – українського політика, державного, громадського і кооперативного діяча, науковця-педагога, активного учасника численних зібрань і з’їздів.

Для лідерів, працівників підприємств і організацій, учасників асоціацій, товариств, спілок, об'єднань територіальних громад і співвласників багатоповерхових будинків, а також для викладачів, студентів та учнів загальноосвітніх шкіл.

 
Наука і молодь в ХХІ сторіччі : збірник тез доповідей ІV Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 30 листопада 2018 року) PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 вересня 2019, 10:54

Наука і молодь в ХХІ сторіччі : збірник тез доповідей ІV Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 30 листопада 2018 року)

Наука і молодь в ХХІ сторіччі : збірник тез доповідей ІV Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 30 листопада 2018 року). – Полтава: ПУЕТ, 2018. – 454 с. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM). – Текст укр., рос., англ. мовами.

ISBN 978-966-184-331-7

У збірнику представлено тези учасників ІV Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в ХХІ сторіччі» за тематичними напрямами: «Біотехнологія та біоінженерія», «Готельно-ресторанна та курортна справа», «Документознавство, інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Економіка», «Експертиза та митна справа», «Інформатика та комп’ютерні науки», «Керівництво та лідерство», «Маркетинг», «Менеджмент і адміністрування», «Міжнародні економічні відносини», «Місцеве самоврядування», «Облік і аудит», «Педагогіка вищої школи», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Право», «Товарознавство», «Туризм», «Фізична культура та спорт», «Філологія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Харчові технології та інженерія», «Хімія».

 
Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Ч. 2 PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 вересня 2019, 10:51

Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Ч. 2

Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу : у 2 ч. – Полтава : ПУЕТ, 2018. – Ч. 2. – 320 с.

ISBN 978-966-184-326-3

У збірнику представлено результати наукових досліджень магістрів: спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітні програми «Товарознавство і комерційна діяльність»; «Товарознавство та експертиза в митній справі»; спеціальності Маркетинг освітня програма «Маркетинг»; спеціальності Харчові технології освітні програми «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса», «Технології в ресторанному господарстві»; спеціальності Готельно-ресторанна справа освітні програми «Курортна справа», «Готельно-рестороанна справа»; спеціальності Освітні, педагогічні науки освітня програма «Педагогіка вищої школи».

 
Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Ч. 1 PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 вересня 2019, 10:47

Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Ч. 1

Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу : у 2 ч. – Полтава : ПУЕТ, 2018. – Ч. 1. – 297 с.

ISBN 978-966-184-326-3

У збірнику представлено результати наукових досліджень магістрів: спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітні програми «Товарознавство і комерційна діяльність»; «Товарознавство та експертиза в митній справі»; спеціальності Маркетинг освітня програма «Маркетинг»; спеціальності Харчові технології освітні програми «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса», «Технології в ресторанному господарстві»; спеціальності Готельно-ресторанна справа освітні програми «Курортна справа», «Готельно-рестороанна справа»; спеціальності Освітні, педагогічні науки освітня програма «Педагогіка вищої школи».

 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 13 з 68
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Бизнес-путь: Билл Гейтс. 10 секретов самого богатого в мире бизнес-лидера
Вища математика. Збірник задач. Ч. 2. Диференціальне та інтегральне числення
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки