03 | 07 | 2020
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки

Останні виставки
Останні новини
Навчально-методичні матеріали
Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу PDF Друк e-mail
Середа, 11 березня 2020, 08:16

Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Збірник наукових статей магістрів. Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу. Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. – Полтава : ПУЕТ, 2019. – 425 с.

ISBN 978-966-184-363-8

У збірнику представлено результати наукових досліджень магістрів спеціальностей: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітні програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» і «Товарознавство та комерційна діяльність»; Маркетинг освітня програма «Маркетинг»; Готельно-ресторанна справа освітня програма «Готельно-ресторанна справа»; Харчові технології освітня програма «Технології в ресторанному господарстві»; Освітні, педагогічні науки освітня програма «Педагогіка вищої школи».

 
Збірник наукових статей магістрів. Інститут економіки, управління та інформаційних технологій PDF Друк e-mail
Середа, 11 березня 2020, 08:11

Збірник наукових статей магістрів. Інститут економіки, управління та інформаційних технологій

Збірник наукових статей магістрів. Інститут економіки, управління та інформаційних технологій. – Полтава : ПУЕТ, 2019. – 504 с.

ISBN 978-966-184-361-4

У збірнику представлено результати наукових досліджень магістрів спеціальностей: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність»; Комп’ютерні науки освітня програма «Комп’ютерні науки»; Менеджмент освітня програма «Менеджмент та адміністрування»; Облік і оподаткування освітня програма «Облік і аудит»; Фінанси, банківська справа і страхування освітня програма «Фінанси і кредит»; Публічне управління та адміністрування освітні програми «Публічне адміністрування» та «Місцеве самоврядування»; Економіка освітня програма «Управління персоналом та економіка праці».

 
Екологічна економіка PDF Друк e-mail
Середа, 11 березня 2020, 08:08

Екологічна економіка

Мілька А. І.

Екологічна економіка : методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування освітня програма «Облік і аудит» ступеня магістра / А. І. Мілька. – Полтава : ПУЕТ, 2019. – 40 с.

 
Актуальні проблеми та перспективи розвитку харчових виробництв, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 45-річчю від дня заснування факультету ХТГРТБ PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 лютого 2020, 10:39

Актуальні проблеми та перспективи розвитку харчових виробництв, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 45-річчю від дня заснування факультету ХТГРТБ, (м. Полтава, 20–21 листопада 2019 р.)

Актуальні проблеми та перспективи розвитку харчових виробництв, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 45-річчю від дня заснування факультету ХТГРТБ, (м. Полтава, 20–21 листопада 2019 р.). – Полтава : ПУЕТ, 2019. – 126 с.

ISBN 978-966-184-357-7

Збірник містить тези доповідей із проблем розвитку харчових виробництв, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, зокрема, прогресивних технологій харчових виробництв і ресторанного господарства, інноваційних технологій у готельно-ресторанному бізнесі, геоекономічних особливостей розвитку туристичної діяльності, прогресивних процесів та обладнання харчових виробництв і ресторанного господарства, сучасних технологій підготовки майбутніх фахівців, фізичної культури і спорту в житті студентів.

Збірник зацікавить наукових та практичних працівників, викладачів вищої школи, аспірантів, магістрантів і студентів відповідних напрямів підготовки.

 
Курсова робота зі спеціальності, Бірта Г. О. PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 лютого 2020, 10:36

Курсова робота зі спеціальності : методичні рекомендації щодо написання курсової роботи для студентів спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітні програми «Товарознавство та комерційна діяльність» і «Товарознавство та експертиза в митній справі»

Бірта Г. О.

Курсова робота зі спеціальності : методичні рекомендації щодо написання курсової роботи для студентів спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітні програми «Товарознавство та комерційна діяльність» і «Товарознавство та експертиза в митній справі» / Г. О. Бірта, Ю. Г. Бургу, О. О. Горячова. – Полтава : ПУЕТ, 2019. – 47 с.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 80
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч2
Інтеграція освіти, науки і бізнесу
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки