08 | 04 | 2020
Головна
Електронні змісти книг

Книги та журнали, що надійшли до бібліотеки ПУЕТ за останній час.Настольна книга банківського аналітика PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 жовтня 2008, 16:51

   Фрост Стівен М.

  Настольна книга банківського аналітика: Гроші, ризики і професійні прийоми /Пер. з англ.; За наук. ред. М.В. Рудя — Дніпропетровськ: Баланс Бізнес Букс, 2006. — 672 с

   Дана книга пропонує сучасний погляд на фінансові ринки та посередництво у сфері фінансових послуг. Вона заповнює прогалину між книгами із полегшеним викладенням матеріалу, докладно розглядає усі важливі функції та теми, пов'язані з індустрією фінансових операцій, пропонує всебічний огляд матеріалу для фінансистів-професіоналів, слухачів бізнес-шкіл, консультантів, бухгалтерів, аудиторів, юристів та корпоративних менеджерів.
   Автору вдалося надати зв’язану структурну схему, яку з успіхом можна використовувати для практичного аналізу ринків як розвинутих країн, так і тих, що розвиваються.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 жовтня 2008, 16:52
 
Іпотечний ринок PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 14 жовтня 2008, 14:33

  Базилевич В.Д., Погорєльцсва Н.П.

  Іпотечний ринок. — К.: Знання, 2008. — 717 с. — (Київському національному університету імені Тараса Шевченка — 175 років).

  У роботі комплексно досліджується економічна природа іпотечного ринку, обґрунтовуються особливості, суперечності та умови станов­лення іпотечних фінансових відносин у трансформаційній економіці, аналізуються "класичні" моделі іпотечного ринку щодо можливості їх адаптації до економічних та інституційних умов трансформаційної економіки, узагальнюється досвід іпотечного кредитування України.

  Для науковців, керівників державних установ, банків, викладачів економічних дисциплін, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, усіх, кого цікавлять питання іпотечного кредитування та розвитку іпотечного ринку в країнах з розвинутою та трансформацій­ною економіками.

 
Інтелектуальна власність PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 14 жовтня 2008, 14:30

    Басова Ю.О., Омельченко Н.В., Школяр СП.

  Інтелектуальна власність. Навчальний посібник у схемах і таблицях. Навчальний посібник.-Львів: Компакт-ЛВ, 2008. - 164 с

  Посібник є схематичним викладом навчальної і нормативно-правової літе­ратури наведеної у списку використаних джерел.

   У ньому висвітлені поняття та еволюція інтелектуальної власності, її місце та роль в економічному розвитку суспільства, об'єкти та суб'єкти інтелек­туальної власності, вітчизняна та міжнародна системи охорони інтелектуальної власності, набуття прав на об'єкти інтелектуальної власності, розпорядження правами та їх захист, економіка інтелектуальної власності тощо.

   Матеріал згруповано за темами, визначеними типовою програмою за­твердженого МОНУ для вищих навчальних закладів. Таке викладення матеріалу полегшує його засвоєння, а тому навчальний посібник може бути використаний як опорний конспект і для самостійного вивчення.
 Посібгшк розрахований на студентів та викладачів вищих навчальних закладів всіх спеціальностей і може бути корисним широкому колу читачів.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 жовтня 2008, 14:31
 
Уроки лидерства PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 09 жовтня 2008, 18:46

    Дафт Р.Л.

   Уроки лидерства / Р.Л. Дафт; при участии П. Лейн; [пер. с англ. А.В. Козлова; под ред. проф. И.В. Андреевой]. М.: Эксмо, 2008. — 480 с. (Бизнес-бестселлер).

   В современном мире умелое руководство компанией один из главных факторов ее ус­пеха и высокой эффективности. Раскрыть в себе и реализовать потенциал лидера вам помо­жет книга крупнейшего американского специалиста в области менеджмента и управленче­ской деятельности Ричарда Дафта. Это один из наиболее авторитетных, популярных и ком­мерчески успешных учебников по изучению теории лидерства и ее применению в управлении персоналом. Написанный на основе интеграции существующих идей и снаб­женный множеством интересных практических примеров, он включает такие темы, как ис­тория изучения лидерства, традиционные и новые теории менеджмента, власть и влияние лидера, методы мотивации и убеждения, создание корпоративных концепций и концепций развития организации и др.

   Книга предназначена для студентов высших и средних учебных заведений, слушателей программ МБА, экономистов, менеджеров всех уровней, предпринимателей и бизнесме­нов, а также всех тех, кто хочет развить в себе качества лидера

 
Особливості діяльності споживчої кооперації Вінниччини в умовах Голодомору 30-х років XX століття PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 09 жовтня 2008, 18:30

    Василь Подолян, Валерій Рекрут

  Особливості діяльності споживчої кооперації Вінниччини в умовах Голодомору 30-х років XX століття. - Вінниця: ПП Балюк. - 420 с іл.

   У монографії досліджуються суперечливі особливості діяльності споживчої кооперації Вінниччини в другій половині 20-х - першій половині 30-х років XX століття.

    Для широкого кола читачів.

 
« ПочатокПопередня251252253254255256257258259260НаступнаКінець »

Сторінка 258 з 266