08 | 07 | 2020
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Менеджмент внутрішнього і міжнародного туризму

Останні виставки
Останні новини
Менеджмент внутрішнього і міжнародного туризму PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 травня 2014, 09:24

Менеджмент внутрішнього і міжнародного туризму   Панченко Ю.В., Лугінін О.Є., Фомішин С.В.
   Менеджмент внутрішнього і міжнародного туризму: Навч. посібник./ Ю.В. Панченко, О.Є. Лугінін, С.В. Фомішин.- Херсон: ОДЩ-ПЛЮС, 2013. - 342 с
   ISBN 978-966-2393-98-9
   У посібнику розглянуто теоретичні і методичні питання формування управлінської діяльності в організаціях сфери туризму на основі теорії і практики менеджменту сучасного господарювання. Матеріал посібника доповнює небагатосельні навчальні видання в Україні, де підходи класичного менеджменту поєднуються зі специфікою управління внутрішнього та міжнародного туризму.
   Посібник складається зі вступу, основної частини із 20 розділів, додатків і списку літературних джерел.Основна частина посібника присвячена розгляду специфіки туризму та особливостей його регулювання, функцій менеджменту для організацій сфери туризму, зовнішнім зв'язкам, управлінню конфліктами в туристичній діяльності, використанню методів менеджменту і сучасних інформаційних технологій та інноваціям в індустрії туризму, комунікаціям, ефективності туристичної роботи, вимогам до якості роботи сучасного менеджера в туризмі. Висвітленно основні питання індустрії туризму з готельно-ресторанного менеджменту. За кожною темою посібника наводяться питання до самоконтролю знань.
   Практичну направленість посібника підсилюють тестові вправи, блок завдань для самостійної роботи і термінологічний словник, що наведено у додатках.
   Видання призначено для студентів ВНЗ, які навчаються за напрямом підготовки «Туризм» з дисципліни «Менеджмент туризму», а також викладачам та фахівцям з туристичної діяльності.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
Макроэкономика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки