21 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Митні правила в Україні
Останні виставки
Останні новини
Митні правила в Україні PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 січня 2014, 11:51

Митні правила в Україні   Шершун А. А.
   Митні правила в Україні: Підручник / А. А. Шершун.- X.: Факт, 2013.- 512с.
   ISBN 978-966-637-739-8.
   Підручник має рекомендаційний і довідковий характер. У ньому наводяться основні відомості з питаньмитноїсправи, ролі органів доходівтазборів у системі державного регулювання України з урахуванням вимог Митного кодексу України, інших законодавчих та нормативно-правових актів України.
   Розглядаються питання основ здійснення зовнішньоекономічної діяльності, заходи тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічних операцій, порядку декларування, здійснення митного контролю та митного оформлення, особливості переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, валютних коштів, що належать громадянам, порядок нарахування та стягнення встановлених податків та зборів, заходи, що вживаються органами доходів та зборів із метою припинення незаконного переміщення товарів та транспортних засобів через митний кордон України, та відповідальність за вчиненні порушення митних правил.
   Розрахований на студентів вищих навчальних закладів, працівників органів доходів та зборів, декларантів підприємств, керівників, менеджерів підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічні операції, та інших осіб, яких цікавлять питання митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
   Законодавчі та нормативні акти наведено станом на 15.02.2013 р.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «ЧРЕЗВЫЧАЙНЫЕ СИТУАЦИИ: ЗАЩИТА НАСЕЛЕНИЯ И ТЕРРИТОРИЙ»
Контрольно-ревізійна діяльність
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки