22 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Маркетинг у галузях і сферах діяльності
Останні виставки
Останні новини
Маркетинг у галузях і сферах діяльності PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 липня 2013, 10:25

Маркетинг у галузях і сферах діяльності   Маркетинг у галузях і сферах діяльності [текст]: навч. посіб. / За ред. Буднікевич I. М. -К.: «Центр учбової літератури», 2013. - 536 с.
   TSBN 978-617-673-192-4
   У навчальному посібнику представлено теоретичний та практичний матеріал стосовно особливостей використання методів та інструментів маркетингу в окремих галузях, сферах діяльності: торгівлі, туризмі, індустрії гостинності, банківській сфері, народних художніх промислах, муніципальному управлінні. В окремому розділі розглянуто основи сегментації з урахуванням специфіки окремих ринків.
   Після теоретичного матеріалу у розділах подано основні терміни та поняття, запитання для самоконтролю, тестові завдання для перевірки знань, творчі завдання, ситуаційні завдання для роботи в групах, а також рекомендована література для вивчення теми. В посібнику презентовано програму курсу «Маркетинг у галузях і сферах діяльності».
   Посібник розрахований на викладачів та студентів ВНЗ, фахівців в області маркетингу різних галузей і сфер діяльності, всіх, хто цікавиться теорією та практикою маркетингу.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Эффективный менеджер гостиницы
Історія вчень про право і державу
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки