14 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Екскурсознавство і музеєзнавство
Останні виставки
Останні новини
Екскурсознавство і музеєзнавство PDF Друк e-mail
Четвер, 23 травня 2013, 14:11

Екскурсознавство і музеєзнавство   Бабарицька В., Короткова А., Малиновська О.
   Екскурсознавство і музеєзнавство: Навчальний посібник. — 2-ге вид. — К,: Альтерпрес, 2012. — 444 с: іл.
   ISBN 966-542-244-8 (серія) ISBN 978-966-542-518-2
   Пропонований навчальний посібник є першим в Україні, який у повному обсязі включає програмний матеріал з понять екскурсознавства і музеєзнавства.
   Розкрито особливості розвитку екскурсійної справи в контексті еволюції туристичної діяльності.
   Висвітлено особливості створення інноваційного екскурсійного продукту та специфіка методики проведення оглядових і тематичних екскурсій.
   Особливу увагу присвячено професійній майстерності екскурсовода, зокрема, опануванню ним методичних прийомів показу І розповіді, а також ораторському мистецтву і комунікаційній майстерності, в тому числі при роботі з іноземними відвідувачами.
   Розглянуто механізм управління екскурсійною діяльністю в ринкових умовах, а також організаційно-іиституційні засади розвитку екскурсійної справи в Україні. Висвітлено сутність сучасних інструментів маркетингу і менеджменту екскурсійної діяльності, модель управління екскурсійною діяльністю на національному рівні.
   Підручник містить значний фактичний і прикладний матеріал; подано словник термінів по архітектурі, скульптурі, живопису та декоративно-прикладному мистецтву, що стане у нагоді практикуючим екскурсоводам при підготовці екскурсій на різноманітну тематику.
   Для студентів фаху менеджмент туризму географічних, історичних, економічних факультетів вищих закладів освіти. Може бути корисним для практикуючих екскурсоводів і методистів екскурсійної справи.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Что любят клиенты
Інженерія програмного забезпечення
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки