15 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Адміністративно право України
Останні виставки
Останні новини
Адміністративно право України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 вересня 2012, 09:56

Адміністративно право України   Гладун З.С.
   Адміністративно право України : навч. по-сіб. для підготовки до іспиту / З.С. Гладун. — К. : Знання, 2010. — 301 с. — (Систематизуємо знання).
   ISBN 978-966-346-617-0

   Навчальний посібник складається з двох частин: загальної та особливої. У загальній частині розглядаються предмет і метод адміністративного права, законодавчі акти, механізми адміністративно-правового регулювання суспільних відносин. В особливій частині висвітлено державне управління та регулювання у сферах фінансів, торгівлі, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту та ін. До кожної теми наводиться перелік законодавчих актів, у яких визначено зміст основних понять.
   Для студентів економічних та юридичних спеціальностей, викладачів нищих навчальних закладів. Книга буде корисною також юристам-практикам, науковцям, працівникам органів державного управління, всім, кого цікавить адміністративне право України.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Психологический прессинг
Международное предпринимательство
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки