13 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Управління фінансовими ризиками
Останні виставки
Останні новини
Управління фінансовими ризиками PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 березня 2012, 11:57

Управління фінансовими ризиками   Шкус Р.В.
   Управління фінансовими ризиками : навч. посіб. / Р.В. Шкус. — К. : Знання, 2010. — 598 с. ISBN 978-966-346-789-4
   Це перший в Україні фундаментальний навчальний посібник, у якому ґрунтовно розкриваються теоретичні засади і найважливіші сторони управління фінансовими ризиками в сучасних умовах. Зокрема, розглядаються політико-економічний ризик в системі ризик-менеджменту, управління інвестиційними ризиками, ризиком неплатоспроможності, кредитним ризиком, ризиком на іпотечному ринку, фінансовими ризиками у банківській діяльності, відсотковим ризиком, ризиком ліквідності, валютними ризиками та ризиками на ринку строкових угод. Посібник устаткований необхідними таблицями, рисунками, схемами. Для самостійної роботи студентів до кожного розділу додається ретельно продуманий навчальний тренінг. У кінці книги наведено список рекомендованої літератури.
   Для студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною також керівникам підприємств і організацій, фахівцям-практикам у галузі управління ризиками.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A2. Deutsch als Fremdsprache
Макроэкономика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки