22 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Організація бухгалтерського обліку
Останні виставки
Останні новини
Організація бухгалтерського обліку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 квітня 2011, 13:04
Організація бухгалтерського обліку

   Чацкіс Ю. Д., Гейєр Е. С, Наумчук О. А., Власова І. О.

   Організація бухгалтерського обліку. Навч. посіб,- К.: Центр учбової літератури, 2011.-564 с

   ISBN 978-611-01-0216-2

   У сучасних умовах якість управління значною мірою залежить від того, як організовано бухгалтерський облік на підприємстві, від повноти, обґрунтованості і достовірності інформації, що міститься у бухгалтерському обліку. Прийняття ефективних управлінських рішень неможливе без раціональної організації системи бухгалтерського обліку.

   Навчальний посібник підготовлено згідно з навчальною програмою курсу «Організація бухгалтерського обліку» для спеціалістів з обліку і аудиту. Розкрито загальні питання організації облікових робіт на підприємстві, проблеми формування облікової політики, побудови бухгалтерської служби, організація документообороту, складання і подання фінансової звітності. Розглянуто особливості організації обліку за окремими діля­нками роботи.

   Посібник призначений для студентів спеціальності "Облік і аудит", а також бухгалтерів-практиків, керівників підприємств.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2011, 13:05
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
Митна справа
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки