23 | 07 | 2019
Головна Нові надходження книг Маркетингові дослідження
Останні виставки
Останні новини
Маркетингові дослідження PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 листопада 2010, 12:53
Маркетингові дослідження

   Тєлєтов, О. С.

   Маркетингові дослідження: Навч. посіб. - К.: Знання України, 2010.-299 с -Бібліогр.: с 292-295. ISBN 978-966-316-267-6.

   У навчальному посібнику викладено сукупність положень, що розкривають сутність проведення маркетингових досліджень, та основних проблем, що доводиться розв'язувати маркетологу під час їх проведення. У книзі наведено значну кількість прикладів із практики проведення маркетингових досліджень в Україні, зібраних безпосередньо автором або під його керів­ництвом, запропоновано комплекс запитань, тестових і розрахункових завдань, що пройшли апробацію у вищих навчальних закладах України.

   Книга розрахована на студентів спеціальності «Маркетинг» та інших економічних спеціальностей вищих навчальних закладів усіх форм навчання, слухачів ФПФ, а також може бути корисною викладачам, аспірантам і фахівцям промислових підприємств, фірм та установ (менеджерам, маркетологам, виробникам, економістам, розроблювачам нової техніки та ін.) і всім, хто бажає опанувати основи маркетингових досліджень самостійно.

Останнє оновлення на Середа, 24 листопада 2010, 12:53
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Эффективный менеджер гостиницы
Оцінка екологічного ризику. Вплив на здоров'я людини
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки