12 | 12 | 2019
Головна Нові надходження книг Фінанси підприємств
Останні виставки
Останні новини
Фінанси підприємств PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 листопада 2010, 12:44
Фінанси підприємств

   М. М. Бердар

   Фінанси підприємств. Навч. посіб. — К.: Центр учбової літератури, 2010. — 352 с.

   ISBN 978-611-01-0090-8

   Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми курсу «Фінанси підприємств» для студентів економічних спеціальностей. У ньому розглядається сутність фінансів підприємств, функції та організація, організація грошових розрахунків підприємств, грошові надходження підприємств, формування і використання прибутку підприємств, сутність оподаткування підприємств і податкової системи, класифікація податків, порядок розрахунку і сплати їх до бюджету, оборотні та необоротні активи: формування і використання, фінансування і відтворення основних засобів, кредитування підприємств, порядок та погашення банківського кредиту, ме­тодичні підходи до оцінки фінансового стану підприємства, фінансове планування і контроль на підприємствах, фінансова санація та банкрутство підприємства.

   Навчальний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів.

Останнє оновлення на Середа, 24 листопада 2010, 12:44
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тиждень права
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
HTML5 и CSS3. Веб-разработка по стандартам нового поколения. 2-е изд.
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки