08 | 08 | 2020
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Про бібліотеку Проекти бібліотеки
Останні виставки
Останні новини
Основні проекти, що реалізуються PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 травня 2020, 08:44

«Інформаційна культура – основа успішного отримання знань»

У рамках проекту розробляються нові інформаційні послуги для користувачів, створюються комфортні умови для задоволення їх інформаційних потреб, формується та підвищується рівень інформаційної культури користувачів і співробітників.

«Система підтримки дистанційної освіти можливостями і ресурсами електронної бібліотеки»

Основні напрями: навчання ефективним засобам роботи з електронною бібліотекою; каталогізація і систематизація інформаційних ресурсів; надання читачам персонального віртуального простору; довідково-інформаційне забезпечення; розвинуті засоби пошуку; віртуально-довідкова служба; Online-служба; «особистий кабінет» в електронному каталозі.

«Відкритий доступ до наукової інформації»

Систематичне поповнення бази даних «Мережеві ресурси» з метою надання читачам доступу до фондів відкритих бібліотек та наукових архівів світу. Сканування та розміщення в електронній бібліотеці актуальних статей за тематикою навчальних програм ПУЕТ. Формування фонду медіатеки з навчальних і наукових фільмів на різних носіях, відеокурсів із дисциплін, аудіокниг та ін. Допомога у наповненні інституційного репозитарію інтелектуальними продуктами науковців в дослідників університету задля розповсюдження цих матеріалів у середовищі світової науково-освітньої спільноти, створення надійної системи обліку наукової роботи факультетів і окремих співробітників.

«Тематичні екскурсії до фондів бібліотеки як альтернатива відкритому доступу»

Мета проекту – одночасне ознайомлення з великою кількістю документів; візуальне сприйняття, яке сприяє кращому запам’ятовуванню документа; можливість перегляду окремих розділів документа; підбір джерел з метою написання рефератів, курсових та дипломних робіт.

«Буккросинг в бібліотеці ПУЕТ»

Реалізація буккросингу як процесу обміну книгами між читачами, вільного доступу до художньої літератури.

Участь в корпоративному проекті «Віртуально-довідкове обслуговування користувачів»

З 2012 року бібліотека ПУЕТ приєдналася до корпоративного проекту «Об’єднана віртуальна довідкова служба», у якій наразі співпрацюють 22 бібліотеки України, що сприяє збільшенню кількості віддалених користувачів і розширенню можливості отримання інформації про документи не тільки з власного бібліотечного фонду, а й інших бібліотек, які співпрацюють у службі.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Английский за 1 час. Аудиокурс английского языка
Держава та її органи як суб'єкти трудового права: теоретико-прикладний нарис
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки