07 | 06 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Україна і світ (країни/теріторії світу, показники содіально-єкономічного розвитку, зв'язки з Україною, офіційні контакти) PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 лютого 2020, 09:21

Україна і світ (країни/теріторії світу, показники содіально-єкономічного розвитку, зв'язки з Україною, офіційні контакти)

Кучеренко Д. Г., Мартинюк О. В., Сахаров В. Є. та ін.

Україна і світ (країни/теріторії світу, показники содіально-єкономічного розвитку, зв'язки з Україною, офіційні контакти). Навч. посіб. – К.: Центр учбової літератури, 2011. – 416 с.

ISBN 978-611-01-0160-8

Навчальний посібник підготовлено для студентів та слухачів з напряму «Економіка і підприємництво». У ньому системно подано основну інформацію про 231 країну світу (територію), представлені сучасні тлумачення основних понять, термінів і категорій, а також глосарій міжнародних акронімів та абревіатур.

Розрахований на студентів вищих навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, викладачів, науковців, аспірантів, а також усіх тих, хто цікавиться актуальними питаннями розвитку сьогоденного глобалізованого світу.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Психологический прессинг
Основи зовнішньоекономічної діяльності
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки