18 | 01 | 2020
Головна Нові надходження книг Vivat, Ukraina! Т. 1. Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України
Останні виставки
Останні новини
Vivat, Ukraina! Т. 1. Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 червня 2019, 10:54

Vivat, Ukraina! Т. 1. Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України

Vivat, Ukraina! Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України / упоряд. В.І. Севастьянов – Т. 1. – К.: ТОВ «СІК ГРУП УКРАЇНА», 2015. – 816 с.

ISBN 978-617-7092-47-5

ISBN 978-617-7092-48-2 (том І)

Хто не знає історію й не робить з неї висновки, той не має майбутнього.

Запропонований перший том “Vivat, Ukraina! Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України” включає в себе маловідомі сторінки історії України кінця XIX – I половини ХХ століття, розпаду СРСР у 1991 році, набуття Україною незалежності.

Книга вміщає документи, які висвітлюють законодавчі процеси Верховної Ради України від прийняття Декларації про державний суверенітет України, Акту про незалежність України, затвердження атрибутів державної влади до прийняття Конституції України й парламентських голосувань стосовно цих питань.

До першого тому книги увійшли також Декларації про незалежність ряду країн світу.

Дане суспільно-політичне видання розраховане на широке коло читачів: від політиків, істориків, вчених та дослідників розвитку політичних і соціальних процесів у незалежній Україні до молоді, що вступає в свідоме життя з чітко окресленою громадянською позицією.

Документальні матеріали автору проекту надані Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України й Центральним державним архівом вищих органів влади й управління.

Усі матеріали видання подаються без правок, мовою оригіналу.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Основы туризма
Рекреаційні ресурси України
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки