21 | 11 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарій

URAN

Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Товарознавство сировини, матеріалів та засобів виробництва (частина 2)

Останні виставки
Останні новини
Товарознавство сировини, матеріалів та засобів виробництва (частина 2) PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 листопада 2018, 10:39

Товарознавство сировини, матеріалів та засобів виробництва (частина 2)

Басова Ю.О.

Товарознавство сировини, матеріалів та засобів виробництва (частина 2) : навчальні завдання та методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальності 076 «Товарознаство і торговельне підприємництво» освітні програми «Товарознавство і торговельне підприємництво», «Експертиза та митна справа» ступеня бакалавра ПУЕТ / Ю. О. Басова. – Полтава : ПУЕТ, 2018. – 42 с.

Товарознавство сировини, матеріалів та засобів виробництва (частина 2) : навчальні завдання та методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальності 076 «Товарознаство і торговельне підприємництво» освітні програми «Методичні рекомендації мають за мету поглибити й доповнити теоретичний матеріал із навчальної дисципліни «Товарознавство промислової сировини та засобів виробництва» та розвинути у студентів навички самостійної роботи із сировиною промислового та технічного призначення (текстильна, деревинна, шкіряна, хутрова, енергоносії, хімічна, металева, будівельна, засоби виробництва). Їх виконання допомагає студентам краще засвоїти знання про споживні властивості, асортимент, показники якості, сприяє отриманню навичок використання стандартів та інших нормативних документів.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Микроменеджмент
Мировая политическая мысль от античности до современности
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки