29 | 09 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку. Ч. 1 PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 10:22

Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку. Ч. 1

Куцик П. О., Ковтун О. I., Башнянин Г. I.

Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку : монографія. Ч. 1 / Куцик П. О., Ковтун О. І., Башнянин Г. І. - Львів : Растр-7, 2016. - 460 с

ISBN 978-617-7359-74-5

Розглянуто принципи становлення, функціонування, регулювання та розвитку національних економічних систем та їх підсистем. Акцент зроблено на національній економіці України. Висвітлено основні аспекти, закономірності й проблеми функціонування та регулювання національної економічної системи (НЕС): сучасні економічні теорії, які лежать в основі функціонування, регулювання та розвитку національної економіки (НЕ) як системи; проблеми організації базових інститутів НЕ; питання змісту та формування ресурсного, виробничого, науково-технічного і людського видів потенціалу України; принципи формування стабілізаційної державної економічної політики (ДЕП) та політики економічного зростання (ПЕЗ); принципи, методи, форми, засоби і заходи державного макроекономічного регулювання; глобальний контекст розвитку НЕ України та ін.

Монографія надає можливість ознайомитися з економічними концепціями та теоріями, законами і категоріями, основними ознаками сучасної ринкової економіки, умовами переходу України до ринкової системи господарювання, перспективами економічного розвитку України та її інтеграції в глобальну і регіональні економічні системи, принципами макроекономічної політики, методами, формами і заходами державного макроекономічного регулювання, методами аналізу економічної ситуації в країні та оцінювання параметрів і регуляторних заходів щодо національної економіки в контексті стабілізаційної політики та політики стимулювання економічного зростання, забезпечення конкурентоспроможності на засадах інноваційності.

Для наукових і практичних працівників, студентів, аспірантів і викладачів навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також усіх, хто цікавиться проблемами функціонування, регулювання та розвитку НЕС.

Електронний зміст

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Что любят клиенты
Публічне адміністрування
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки