09 | 12 | 2019
Головна Нові надходження книг Податкові і соціальні збори в податковій системі України
Останні виставки
Останні новини
Податкові і соціальні збори в податковій системі України PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 10 квітня 2009, 17:06
Image

   Педь І.В.

   Податкові і соціальні збори в податковій системі України: Навч. посіб. / За ред. Ю.М. Лисенкова. К.: Знання, 2008. — 366 с — (Вища освіта XXI століття).

   У навчальному посібнику подано загальну характеристику зборів, визначено сутність та функції кожного з них розглянуто особливості різних видів податкових і соціальних зборів, які ви­світлюються у прийнятій автором структурі основних елементів, а саме: платники збору, об'єкт та база обчислення, ставки, піль­ги порядок декларування і погашення податкових зобов язань. До' кожного розділу подано запитання для проміжного контро­лю, тести. У посібнику також вміщено перелік навчальної та науково-практичної літератури для поглибленого вивчення предмета. Матеріали посібника розроблено і систематизовано відповідно до вимог кредитно-модульної системи організації на­вчального процесу у вищих закладах освіти.

   Для студентів економічних та юридичних спеціальностей, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 квітня 2009, 17:07
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тиждень права
Электронный учебник «Бакалавр: Микроэкономика»
Митна статистика. Практикум
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки