18 | 01 | 2020
Головна Нові надходження книг Інвестиційна привабливість ресурсного потенціалу торговельного підприємства
Останні виставки
Останні новини
Інвестиційна привабливість ресурсного потенціалу торговельного підприємства PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 лютого 2016, 09:32

Інвестиційна привабливість ресурсного потенціалу торговельного підприємства

Качмарик Я. Д., Куцик П. О., Лупак Р. Л, Качмарик 1. Я., Боліновська Н. Я.

Інвестиційна привабливість ресурсного потенціалу торговельного підприємства : [монографія] / Я. Д. Качмарик, П. О. Куцик, Р. Л. Лупак., І, Я. Качмарик, Н. Я. Боліновська. - Львів: Літературна агенція «Піраміда», 2012 -168 с

ISBN 978-966-1633-30-7

У монографії визначено економічний зміст інвестиційної діяльності в торгівлі, напрямки її трансформації в умовах обмеженості власних ресурсів, обґрунтовано стратегії формування та реалізації інвестиційного потенціалу торговельного підприємства, відповідні її економічні поняття та категорії.

Визначено систему оцінки та методичний інструментарій управління капіталом в умовах потреби росту інвестиційної привабливості підприємств торгівлі, проведено економічну діагностику впливу середовища на конкурентоспроможність торговельних підприємств та інвестиційну привабливість відтворення ресурсів в торгівлі.

Розроблено систему оцінки та планування ефективності інвестування в торгівлі, обгрунтовано систему моніторингу та бізнес-шіанування інвестиційних процесів в торгівлі.

Для наукових працівників, викладачів та студентів вищих навчальних закладів, спеціалістів з управління сферою товарного обігу.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Психологический прессинг
Математичне програмування
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки