22 | 10 | 2019
Останні виставки
Останні новини
Сенсорний аналіз PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 14 січня 2009, 14:04

   Жук В.А.

   Сенсорний аналіз: Навчальний посібник для студентів вищих нав­чальних закладів. - Полтава: РВВ ПУСКУ, 2008. - 206 с

   Оцінка якості товарів в сучасних умовах значною мірою залежить від рівня знань фахівців, що цим займаються. Тому зростає популярність сен­сорної оцінки як для продуктів харчування так і для непродовольчих товарів. Автор розкриває особливості сенсорної оцінки для різних товарів, як нового асортименту, так і традиційних виробів. Досить повно розглянуті основні види оцінки залежно від особливостей сучасних систем оцінки. Значна увага приділена основним групам, функціям, властивостям і правовим аспектам оцінювання якості.

   Навчальний посібник «Сенсорний аналіз» підготовлено з урахуванням змін у підготовці фахівців вищої школи на сучасному етапі розвитку системи вищої освіти.

   Підготовлений навчальний посібник с важливим предметним внеском у поглибленні вивчення товарознавства продовольчих і непродовольчих това­рів, і може бути рекомендований для студентів вищих навчальних закладів Ш і IV рівнів акредитації, а також широкого кола спеціалістів.

Останнє оновлення на Середа, 14 січня 2009, 14:05
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A2. Deutsch als Fremdsprache
Генетика рослин
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки