14 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Роль держави у довгостроковому економічному зростан­ні
Останні виставки
Останні новини
Роль держави у довгостроковому економічному зростан­ні PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 02 грудня 2008, 14:11

   Роль держави у довгостроковому економічному зростан­ні / За редакцією доктора економічних наук Б.Є. Кваснюка. К.: Ін-текон. прогнозуй.: X.: Форт, 2003. —424 с.

   Робота, що пропонується читачеві, є спробою проаналізувати найважли­віші аспекти проблеми взаємозв'язку держави та довгострокового економіч­ного піднесення у ринковому і трансформаційному суспільстві. В монографії розроблено сучасну парадигму державного регулювання економіки, визначе­но основні важелі державного впливу на економічне зростання 1999-2002 pp. в Україні. Зокрема, показано роль інституційних перетворень, бюджетної зба­лансованості та регулювання основних пропорцій, що забезпечують ринково орієнтовану поведінку економічних суб'єктів. Проведено ретроспективний аналіз темпів зміни ВВП у 1901-2000 pp., розроблено модель підвищення кон­курентоспроможності національної економіки та прогноз соціально-економічного розвитку України у 2002-20 і 1 pp. і на перспективу до 2050 року. В ро­боті детально проаналізовано інвестиційну складову модернізаційного проекту, побудовано відтворювальну модель основних фондів (M-VIK).

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2008, 14:11
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
Психологічна просвіта
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки